بلومبرگ: بیت کوین به دنبال شکستن مقاومت 13,000 دلاری است

بلومبرگ: بیت کوین به دنبال شکستن مقاومت 13,000 دلاری است

بلومبرگ: بیت کوین به دنبال شکستن مقاومت 13,000 دلاری است ۹۹/۰۴/۰۷ ۰۱:۵۰

براساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، تشکیل باریک ترین اندیکاتور باند بولینگری (bollinger band) که تاکنون مشاهده شده، بیانگر آماده سازی بیت کوین برای افزایش ناگهانی قیمت است.

تا زمانی که قیمت بیت کوین بالاتر از سطح مقاومت کلیدی باقی بماند، بلومبرگ نسبت به بیت کوین خوشبین است.

باندهای بولینگر بیت کوین

باندهای بولینگر بیت کوین

مایک مکگلون (Mike McGlone)، تحلیلگر بلومبرگ در گزارش اخیر خود، ادعا کرد که بیت کوین در حال تثبیت قیمت (محدوده کم نوسان) است. وی گمان می کند که به دلیل کاهش نوسانات، باندهای بولینگر قیمت بیت کوین در پایین ترین نقطه خود قرار دارند.

محدوده قیمت 6,500 تا 13,000 دلار

به عقیده مکگلون، بیت کوین در ابتدای راه شکستن سطح مقاومت بالای 13,000 دلار است. در عین حال می گوید که بسیار مهم است قیمت به زیر 6,500 دلار سقوط نکند:

نمودار ما میانگین متحرک صعودی 260 روزه و باندهایی را نشان می دهد که در سال 2019  سقف و در سال 2020 کف قیمت را لمس کرده اند. با وجود این شرایط، هنگامی که بیت کوین از این محدوده کم نوسان خارج شود، مقاومت حدود 13,000 دلار، هدف اولیه خوبی است. شکستن باند 6,500 دلار، روند صعودی را به خطر خواهد انداخت.

نزدیک شدن به طلا

طبق اظهارات مکگلون نوسان مشابه بیت کوین با معیارهای طلا در کمترین میزان خود از زمان رکورد قیمت در سال 2017 قرار دارد و به مراتب پایین تر از حد متوسط آن است:

نوسانات 260 روزه بیت کوین، تقریبا 4.4 برابر بیشتر از معیارهای مشابه طلا است که کمترین مقدار از آوریل 2017 می باشد. میانگین آن در حدود 6.4 برابر و اوج آن  12.2 برابر در سال 2011 بوده است.

اخیرا بلومبرگ پیش بینی کرده است که بیت کوین ممکن است رکورد حداکثر 20,000 دلار خود را  دوباره به دست آورد و حتی به رکورد جدید 28,000 دلار صعود کند.

منبع: cointelegraph

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

دیدگاه های شما

یک دیدگاه برای این پست بنویسید

پست های مشابه

آموزش خرید و فروش بیت کوین در سایت چنجینو

کاربران عزیز چنجینو از این پس میتوانید در صرافی چنجینو به صورت کاملا اتوماتیک و در سریعترین زمان ممکن به خرید و فروش بیت کوین بپردازید. با آموزش خرید و فروش بیت کوین در چنجینو با شما همراه خواهیم بود.
۹۹/۰۱/۰۹ ۰۳:۱۲

7 اشتباه رایج که تریدرهای تازه کار مرتکب می شوند

ترید (Trade) فعالیتی است که در صرافی های ارز دیجیتال برای کسب سود از طریق فرآیند خرید و فروش بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال صورت می گیرد. در این مقاله قصد داریم به اشتباهات متداولی که اکثر تریدرهای بی تجربه و تازه کار بیت کوین مرتکب می شوند، بپردازیم تا به این ترتیب اوضاع را تحت کنترل خود درآورید.
۹۸/۱۲/۲۱ ۰۷:۰۵

آموزش استفاده از کیف پول گواردا (Guarda)

کیف پول گواردا که یک کیف پول چند ارزی می باشد به‌جهت ویژگی خاص آن یعنی در اختیار قراردادن کلید خصوصی به کاربر، به یک نام برجسته در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.این کیف پول دارای نسخه دسکتاپ، وب، موبایل و افزونه گوگل کروم می باشد که شما می‌توانید بر حسب موارد مدنظر خود یکی از نسخه‌ها را انتخاب و آن ‌را نصب و استفاده نمایید. در این آموزش قصد داریم به معرفی نسخه دسکتاپ آن بپردازیم.
۹۸/۱۰/۰۸ ۰۱:۳۶

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک ارز دیجیتال است که بصورت الکترونیکی مورد استفاده و توزیع قرار می گیرد. بیت کوین همچنین یک شبکه همتا به همتای غیرمتمرکز است که هیچ موسسه یا شخص واحدی آن را کنترل نمیکند. بیت کوین قابل چاپ نیست و میزان آنها بسیار محدود است.
۹۸/۰۹/۲۷ ۰۹:۳۹

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا رمزارز (Cryptocurrency) در واقع یک دارایی دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. از رمزنگاری برای تامین امنیت و تایید تراکنش های مالی و همچنین ذخیره سازی ایمن ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.
۹۸/۰۹/۲۶ ۰۹:۵۱
چنجینو یک سرویس برای ارائه خدمات پرداخت آنلاین و نقد کردن درآمدهای ارزی (درآمدهای برنامه نویسان، وب مستران، عکاسان و ...) برای کاربران ایرانی راه اندازی شده است تا از محدودیت های ایجاد شده در عرصه بین المللی پیش گیری به عمل آورد.

آدرس : ولیعصر نبش هتل سیمرغ

تلفکس : ۰۲۱-۴۳۸۵-۵۷۴۴

ایمیل : info@changino.com

نماد ساماندهی