احتمال همکاری میان تیم کاردانو و لایت کوین!

احتمال همکاری میان تیم کاردانو و لایت کوین!

احتمال همکاری میان تیم کاردانو و لایت کوین! ۹۹/۰۴/۱۹ ۰۵:۰۰

در حالی که کسب و کارهای جهان از پیامدهای ویروس کرونا در امان نیستند، توسعه در فضای ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد.

اگر همه چیز به خوبی پیش برود، ممکن است به زودی شاهد محصول یا پروژه ای با نام تجاری کاردانو-لایت کوین باشیم.

روز گذشته، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیانگذار کاردانو، از بنیانگذار لایت کوین، چارلی لی (Charlie Lee)، در توئیتی دعوت به همکاری کرد.

SatoshiLite (نام کاربری چارلی لی در توئیتر) عالی می شود اگر کاری را با هم انجام دهیم. من ایده تست ارتباطات زنجیره ای بین لایت کوین و کاردانو را دوست دارم. ما ایده های زیادی برای انجام دادن داریم و مطمئنم که شما نیز همینطور هستید.

لی با جواب "مطمئناً"، دعوت او را پذیرفت.

وی همچنین افزود که مدیر پروژه های بنیاد لایت کوین - سازمانی که بر توسعه پروژه متن باز نظارت می کند - به زودی با هاسکینسون ارتباط برقرار خواهد کرد.

این دو پروژه به دنبال اهداف نهایی متفاوتی هستند اما طرح ها و برنامه های فناوری نوآورانه ای را به وجود می آورند.

کاردانو ترکیبی از فناوری های پیشگام برای تأمین امنیت و پایداری برنامه های غیرمتمرکز، سیستم ها و جوامع است. این پروژه در چند ماه گذشته شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده است، مانند کار بر روی  شبکه شلی و کیف پول بومی ددالوس.

بیش از 200 استخر اثبات سهام در شبکه آزمایشی شلی فعال هستند.

از طرف دیگر لایت کوین در سال 2011 از بلاک چین بیت کوین ایجاد شد و مدت هاست که به عنوان "نقره دیجیتال" شناخته می شود. از لحاظ فنی بسیار شبیه به بیت کوین است اما از زمان تولید بلاک کمتر، رابط کاربر گرافیکی (GUI) اصلاح شده و الگوریتم هشینگ متفاوتی برخوردار می باشد.

میمبل ویمبل در کاردانو؟

تیم لایت کوین همچنان بر روی میمبل ویمبل (MimbleWimble) کار می کند و پروژه در حال پیشرفت است. این پروتکل، تراکنش های خصوصی را به لایت کوین منتقل می کند.

میمبل ویمبل پروتکلی است که به منظور بهبود حریم خصوصی، قابلیت انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بلاک چین ها ایجاد شده است و نامش را از طلسم‌های سری کتاب‌های هری‌ پاتر گرفته است.

در حالی که هیچ بحث یا تأییدی در مورد پروژه ای که کاردانو یا لایت کوین روی آن کار خواهند کرد وجود ندارد، برخی از کاربران اشاره می کنند که پروتکل میمبل ویمبل می تواند در کاردانو قرار بگیرد.

برنامه ها می توانند بی انتها باشند، زیرا هاسکینسون به بهترین وجه بیان کرد:

ما ایده های زیادی داریم و مطمئنیم که شما نیز همینطور هستید.

منبع: cryptoslate

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

دیدگاه های شما

یک دیدگاه برای این پست بنویسید

پست های مشابه

کاهش شدید قیمت بیت کوین در عرض چند دقیقه؛ شرایط قیمت چگونه است؟

روز گذشته، بیت کوین برای اولین بار پس از هفته ها با حرکتی که بازار را شوکه کرد، به بالای قیمت 10،000 دلار صعود کرد. در طی این افزایش قیمت، بیش از 100 میلیون دلار سرمایه که در موقعیت های فروش (شورت) قرار داشتند، از دست رفتند زیرا این دارایی در طی یک ساعت نزدیک به 1000 دلار رشد کرد.
۹۹/۰۳/۱۴ ۰۲:۳۰

قیمت کاردانو پس از افزایش شدید در هفته گذشته با مقاومتی قوی روبرو می شود

کاردانو (ADA) دیروز با کاهش قیمت روبرو شد. این امر ناشی از یک سطح مقاومت در تایم فریم بلند مدت است که در حال حاضر بر آن فشار می آورد. برخی تحلیلگران معتقدند که این مقاومت می تواند موجب ریزشی شدید در هفته ها و ماه های آینده شود.
۹۹/۰۳/۱۸ ۰۲:۵۰

بلومبرگ: بیت کوین در حال آماده سازی برای شروع یک روند صعودی بزرگ است

خبرگزاری بلومبرگ در گزارش اخیر خود اعلام کرد که بیت کوین در حال آماده سازی برای شروع یک روند صعودی بزرگ است. عنوان این گزارش "بلوغ بیت کوین" نام دارد. در این گزارش دلایلی ذکر شده است که نشان می دهد بازار بیت کوین در حال بلوغ است.
۹۹/۰۲/۰۵ ۰۸:۱۵
چنجینو یک سرویس برای ارائه خدمات پرداخت آنلاین و نقد کردن درآمدهای ارزی (درآمدهای برنامه نویسان، وب مستران، عکاسان و ...) برای کاربران ایرانی راه اندازی شده است تا از محدودیت های ایجاد شده در عرصه بین المللی پیش گیری به عمل آورد.

آدرس : ولیعصر نبش هتل سیمرغ

تلفکس : ۰۲۱-۴۳۸۵-۵۷۴۴

ایمیل : info@changino.com

نماد ساماندهی